Каталог

Кокон матрац

Кокон матрац для немовлят - це приємний відпочинок для Вашого малюка. Ортопедичні матеріали створюють комфорт та відчуття обійм для Вашого малюка.

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Кокон Cонто лого

Ортопедичний кокон для немовлят SONTO

Спробуйте нову розробку від компанії Sonto, Ваш малюк покохає цей матрасик з першого дотику. 

Особливості товару

Дитячий ортопедичний кокон - ідеальне рішення для забезпечення комфорту та правильного відпочинку для немовлят. Деякі особливості коконів:

  • Забезпечує оптимальну підтримку тіла немовляти під час відпочинку.
  • Виготовлений з ортопедичних матеріалів, які сприяють правильному формуванню скелету та м'язів. Має спеціальну форму, яка утримує дитину в безпечному положенні. Забезпечує вентиляцію та регуляцію тепла, запобігаючи перегріву. Легко переноситься завдяки своєму компактному розміру. М'який чохол забезпечує додатковий комфорт для малюка.

Де можна використовувати

Розміри кокона дозволяють використовувати його в різних місцях: в колисці, на ліжку тощо. Завжди дбайте про безпеку малюка.

Кокон матрац інструкція Sonto

Кокон матраці Сонто інструкція 2

Вікова категорія дітей

Кокон призначений для малюків віком до 3–4 місяців. Він не підходить для дітей, які вже намагаються перевернути-ся чи поміняти своє положення, бо вони можуть вибратися з кокона і впасти між ним та бортиками ліжка. Тому уважно слідкуйте за поведінкою дитини й перестаньте використовувати кокон відразу, як малюк стане надто активним.

Додаткові рекомендації

Для гармонійного розвитку рекомендується виймати малюка з кокона після 2–3 годин лежання. Потримайте дитину на руках, погодуйте, пограйтеся чи вкладіть на животик (під наглядом).
Періодично змінюйте позицію кокона. Це потрібно для того, щоб дитина не повертала голову на одну й ту ж сторону, зосередившись на джерелі світла чи звуку