Каталог

Матраци ортопедичні

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Матраци ортопедичні в Україні

Тут ми поговоримо про те, які бувають ортопедичні матраци. Радимо перед покупкою ознайомитись з інформацією.

Безпружинні матрациМатраци в середині

Безпружинні не містять металевих пружин, тому основним їх наповненням є кокос, пролон, латекс та інші матеріали в залежності від моделі та призначення виробу. Часто на безпружинній основі створюються матраци для новонароджених немовлят та дітей старшого віку.

Особливості безружинних матраців

  • Завдяки конструкції дані моделі забезпечують високий рівень адаптації до форми тіла, рівномірну підтримку та розподіл ваги.
  • Часто мають анатомічні зони з різною жорсткістю, що забезпечує комфортну підтримку різних частин тіла.
  • Деякі безпружинні моделі дитячих матраців, мають властивості відведення вологи, провітрювання що допомагає підтримувати сухий та комфортний сон Вашого малюка.

Матрац з пружинним блоком ортопедичний

Пружинні матраци

Пружини всередині матрацу виконують декілька технічних функцій, які спрямовані на забезпечення оптимальної підтримки, комфорту сну та довговічності самого виробу. Пружинні блоки, містять незалежні одна від одної пружини. В свою чергу це забезпечує якісну підтримку та є запорукою ортопедичності виробу.

Проміжки між пружинами допомагають покращити вентиляцію матраца. Це сприяє відведенню вологи та тепла від тіла сплячого, що допомагає підтримувати комфортну температуру під час сну. Також пружинні матраци, зазвичай мають високу стійкість до деформації, що робить їх значно довговічнішими. 

Види пружинних матраців

Бонель-пружинні ортопедичні матраци: Вони складаються з дротяних спіралей, які з'єднані одна з одною. Такі матраци дешевші, але менш довговічні та менше адаптовані до форми тіла. Розраховані на велику масу тіла.

Кишкові (покишкові) пружинні матраци: Вони мають окремі пружини, що розташовані в текстильних кишенях. Кожна пружина працює незалежно від інших, що надає матрацу кращу адаптацію до контурів тіла та менше передачі рухів партнера.

Матраци зима літо

Увесь секрет матраців що мають дану опцію "Зима-Літо" у верхньому шарі тканини. У літній період вони оснащуються тонкою, ще більше дихаючою тканиною, а вже в зимку більш теплішою та м'якішою.

Є моделі у яких одна сторона літня, друга зимня. Тому дуже зручно зі зміною сезону, змінювати комфорт сну для себе.

Наповнення ортопедичного матрацу

Ортопедичний матрац - це спеціальний вид виробу, розроблений для підтримки правильної пози тіла під час сну. Він також забезпечує рівномірний розподіл ваги, хребта та допомагає позбутися напруги у м'язах. Для досягнення цього ефекту в ортопедичних матрацах використовуються різні матеріали, такі як кокосова койра, латекс і штучна піна.

Матеріал матрацу ортопедичногоКокосова койра

Койра кокосу - це натуральний матеріал, виготовлений з волокон кокосового горіха. Вона має добру вентиляцією та високою пружністю. Використання кокосової койри в ортопедичних матрацах допомагає підтримувати правильну вентиляцію (що запобігає зберіганню вологості та появі плісняви). Крім того, цей матеріал додає ортопедичному матрацу жорсткості, а це вже користь для людей з проблемами спини.

Латекс

Латекс - це матеріал, який може бути як натуральним так і синтетичним Він виготовляється з соку гевеї. Дуже відомий своєю високою пружністю та анатомічною підтримкою. Латексові матраци мають властивість точно відображати контур тіла, забезпечуючи максимальний комфорт та підтримку всіх точок натискання. Цей матеріал також має відмінні антиалергенні властивості та довговічність.

Штучна пінаШтучна піна в ортопедичному матраці

Штучна піна широко використовується у виготовлені ортопедичних матраців. Завдяки різній густині, товщині та жорсткості, дозволяє виробникам створювати матраци з різними характеристиками. Вона добре адаптується до форми тіла, забезпечуючи оптимальну підтримку та розподіл тиску на виріб. Також піна має високі антиалергенні властивості та досить добру вентиляцію.

Обираючи ортопедичний матрац з конкретним наповненням, важливо враховувати свої особисті потреби та вподобання. Ідеальний варіант буде залежати від вашої фізіології, здоров'я спини та особистих відчуттів. Наші консультатнти з рідістю нададуть усю потрібну інформацію для покупки потрібного матрацу.