Каталог

Сліпони

Купити сліпони жіночі в магазині з доставкою. Зручні та натуральні моделі зібрані на сторінках нашого сайту.

Сліпони - одна з наймодніших і найпрактичніших видів взуття. Зручно взуються, вони не мають шнурків і приголомшливо виглядають. У каталозі доступні недорогі моделі зі шкіри, замші та нубука. Купити в Україні ви їх можете на білій та чорній підошві.

Модні жіночі сліпони

Дане взуття можна носити практично під все, тепер модно не тільки під штани, але вони добре поєднуються з довгим в'язаним платтям і злегка підкатаними брюками. На додаток до всього, таке взуття легко взувати, потреба у зав'язці шнурків повністю відсутня.

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

0,00 грн
1 245,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
1 149,00 грн

Немає на складі

Немає на складі

0,00 грн
1 120,00 грн

Немає на складі

Як підібрати та купити сліпони в Україні.

Модні сліпони жіночі купити дуже просто, а щоб правильно підібрати розмір, потрібно знати кілька простих правил. Особливо вони актуальні, якщо покупка здійснюється в інтернет-магазині Києва.

3 правила підбору жіночих сліпонів

1. Перед тим, як купити сліпони в Києві, в інтернет магазині, обов'язково заміряйте стопу в сантиметрах і повідомте її менеджеру при підтвердженні замовлення за телефоном.

2. Як правило, даний вид взуття, що не має загостреного носа і для тих жінок у яких худенька ніжка, можуть бути широкими. Це не стосується всіх моделей, але відбувається досить часто.

3. Перед вибором кольору жіночих сліпонів і матеріалу з якого вони зроблені, візуально уявіть собі з чим ви їх носитимете. Надалі, це позбавить Вас проблеми купівлі вбрання потрібного кольору.