Каталог

Бачок для унітаза

Рекомендация по покупке и установке умывальника в ванной комнате

Бачки для унітазів, бувають різниз форм та виготовляються переважно з кераміки або пластику. Оберіть змивний бачок, який потрібен саме вам.

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

 • Як встановити Бачок для унітазу, покроково:

  Бачок для унітазу, установка

  Крок 1: Вимкніть подачу води до унітаза, що зазвичай знаходиться на стіні або на підлозі біля унітаза. Якщо немає клапану для відключення води, необхідно відключити подачу води до всього будинку.

  Крок 2: Випустіть воду з бачка, натиснувши кнопку злива або перекриваючи зливний отвір рукою.

  Крок 3: Відкрутіть гайки, що з'єднують труби з бачком, за допомогою ключа або плоскогубців. Зазвичай, гайки розташовані знизу нього, біля водопровідних труб.

  Крок 4: Обережно зніміть його з унітаза, підтримуючи його знизу. Врахуйте, що бачок може бути досить важким, тому можливо потрібна допомога.

  Крок 5: Встановіть новий на місце, підтримуючи його знизу. Закрутіть гайки ручним способом, а потім додатково затягніть їх за допомогою ключа або плоскогубців.

  Крок 6: Підключіть шланг водопостачання до відповідного входу на бачку, використовуючи гайку, яка зазвичай входить у комплект з ним.

  Крок 7: Відкрийте подачу води до унітаза. Перевірте, чи правильно підключений бачок, заливайте воду і перевіряйте, чи немає витоків.

  Крок 8: Встановіть кнопку зливу на місце, дотримуючись інструкцій виробника.

  Крок 9: Перевірте роботу. Натисніть кнопку