Каталог

Коляски Cybex важливо знати

Категорії

Німецький бренд Cybex відомий своїми стильними та функціональними колясками, які завоювали довіру багатьох батьків по всьому світу. Їхні коляски поєднують в собі інноваційні технології, високу якість та модульність, що робить їх ідеальним вибором для сучасних батьків, які шукають найкраще для своєї дитини.

 

Коляски Cybex Ось кілька ключових переваг колясок від бренду Cybex:

Основні переваги колясок від бренду Cybex

Cybex широко відомий своєю високою якістю та інноваційним дизайном. Коляски цього бренду, виготовляються з використанням передових матеріалів та технологій, що забезпечує комфорт, безпеку та надійність для дитини та батьків. Крім того, бренд активно співпрацює з медичними експертами, щоб забезпечити оптимальну підтримку для розвитку дитини та комфорт для батьків.

Коляска Cybex

Впровадження нових технологій, дає можливість батькам отримувати ще більше комфорту від користування візочками для дітей. Чого коштує тільки відома модель Epriam з електричним двигуном, який полегшує керування коляскою. Більше про електричну коляску про програму заколихування та переглянути моделі можна: Електрична коляска Cybex e-Priam

Перевага модульності Cybex

Модульність колясок від Cybex - це одна з їхніх головних переваг, оскільки вона дозволяє батькам зручно пристосовувати коляску до зростання та потреб своєї дитини. Основна ідея полягає в тому, що коляска складається з різних блоків, які можна докупити і поєднувати між собою залежно від потреб дитини.

1.Початковою формою коляски є люлька. Це просторий та затишний блок, який ідеально підходить для новонароджених дітей. Він забезпечує оптимальну підтримку та комфорт для малюка під час прогулянок. Люлька зазвичай має відкидний верх, що дозволяє легко виймати дитину та комфортно переносити її.

2.Прогулянковий блок - це блок, який використовується, коли дитина стає старшою і має вже достатньо сил сидіти самостійно. Він легко прикріплюється до коляски замість люльки. Він має зручне та комфортне сидіння з спинкою, яку можна регулювати, щоб забезпечити оптимальну підтримку дитині. Прогулянковий блок Cybex зазвичай може бути розташований у різних положеннях - від сидячого до положення для сну.

3.Автокрісло. Крім того, коляски Cybex також підтримують сумісність з автокріслами. Це означає, що ви можете легко прикріпити автокрісло до шасі коляски, щоб зробити її ідеальним варіантом для подорожей автомобілем. Це особливо зручно, оскільки ви можете без зусиль пересадити сплячу дитину з коляски до автомобіля та навпаки.

 

( 1 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Коментарі
Oleg
15.07.2023, 18:54
Дійсно компанія має цікаві розробки, по електродвигуну. Особливо сподобалась модель Cybex Priam, обов'язково придбаємо
Адміністратор
15.07.2023, 18:58
Oleg, Коляски Cybex balios S lux доступні за посиланням: https://mangus.ua/dytam/kolyaski/kolyaski-cybex/cybex-balios
Адміністратор
15.07.2023, 18:56
Oleg, Доброго дня, Priam це флагман серед Cybex. Можете звернути також увагу на модель Balios, вона дещо дешевша
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*