Каталог

Інверторні генератори

Інформація про інверторні генератори

Інверторні технології: представляють нову еру генераторів, які забезпечують стабільний струм з низькими рівнями шуму та вібрації. Призначені для підключення чутливої техніки

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Інверторний генератор всерединіОсобливості інверторних генераторів

Інверторні генератори автоматично регулювати частоту і напругу електричного струму, що виробляється. Вони створюють струм з чистою синусоїдою. Він близький до того, яким ми звикли користуватись вдома, підключаючі споживачі в розетку. 

ПЕРЕВАГИ ІНВЕРТОРНИХ ГЕНЕРАТОРІВ:

Інверторні генератори виробляють постійний струм, який має стабільну частоту та напругу. Це особливо важливо для сучасних електронних пристроїв, таких як комп'ютери, телефони, телевізори, які вимагають стабільного живлення.

Чистий синусоїдальний струм, що зберігається на постійному рівні. Це робить їх ідеальними для електронних приладів, оскільки такий тип струму мінімізує ризик пошкодження або несправності пристроїв.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬІнверторний генератор переваги

Ефективне використання палива. Інверторні генератори мають функцію Eco Mode (ЕКО режиму), яка дозволяє автоматично зменшувати швидкість обертання двигуна в залежності від навантаження. Це дозволяє знизити споживання палива та зберегти енергію.

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Мають відносно низький рівень шуму, їх робота оптимізована для зниження вібрації та гасіння звукових шумів.

Інверторні пристрої є екологічно дружніми, оскільки вони використовують технології, що знижують кількість викидів токсичних газів.

АВТОМАТИЧНИЙ ЗАХИСТ

Багато таких генераторів мають вбудовані системи автоматичного захисту від перевантаження, перегріву та інших несправностей, що забезпечує безпеку пристрою та підключених до нього пристроїв.