Каталог

Шасі Cybex Priam

Порада по підбору шасі для коляски Priam

Шасі Priam від Cybex - втілення розкоші та функціональності. Його неперевершений дизайн і елегантні лінії здатні вразити навіть найвимогливіших батьків.

Після вибору шасі, оберіть потрібну люльку. Люлька Cybex Priam

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Зміст
  1. Шасі Cybex Priam
  2. Нове покоління Priam
  3. Чому батьки обирають шасі Priam (Cybex)
  4. Разом з цим товаром купують:

Шасі Cybex Priam

Це елегантність та неперевершена якість в кожній деталі. Функціональні основи для комфорту батьків та дітей.

Шасі та каркас прогулянкового блоку Priam - це сучасне рішення для найменших мандрівників. Інноваційна модель розрахована на дітей від самого народження до 4 років, забезпечуючи надійну та комфортну базу для їхнього відпочинку, прогулянок. Легкістю і високою якістю, шасі Priam вражають своїм стильним дизайном та бездоганною функціональністю.

Амортизатори на всіх колесах дозволяють плавно пересуватись по будь-якій дорозі, забезпечуючи безпечну подорож для вашої дитини. Німецький підхід до дизайну і якості просочений кожним елементом шасі та каркасу, забезпечить неперевершений досвід використання коляски.

Нове покоління Priam

База нового покоління Cybex Priam, служить основою для вашої коляски. На сьогодні вона доступна в чотирьох елегантних кольорах.

До рами ви можете прикріпити один з трьох різних варіантів блоків (залежно від віку вашої дитини): дитяче ліжечко Priam Lux, дитяче автокрісло Cloud Q або сидіння Priam. Усі ці блоки потрібно купувати окремо, щоб створити свій Priam відповідно до вашого стилю та побажань.

Чому батьки обирають шасі Priam (Cybex)

Шасі Priam дуже просте у використанні та має розумну функціональність, яка сприяє комфорту при прогулянці.