Каталог

Електротранспорт Yadea

Електричний транспорт від компанії Yadeo. Широкий асортимент якісних скутерів, мопедів та самокатів на електриці

Електросамокати Yadea

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Дбайливе ставлення до дизайну

Вишуканий дизайн

Ми завжди прагнемо до того, щоб наша продукція була не лише якісною, а й мала неперевершений зовнішній вигляд. Тому ми вирішили укласти співпрацю з найкращими міжнародними дизайнерськими компаніями, такими як Kiska, Swarovski, AMV design та Boxer design and Manufacturing Ltd.

Цей стратегічний крок дозволив нам зробити наш бренд ще більш привабливим для наших користувачів.

Новітні технології в виробах

Більше технологій

YADEA Group, співпрацює з відомою американською компанією Lightning Motorcycles, яка володіє експертизою в розробці та виробництві високопродуктивних електротранспортних засобів.

Ця партнерська співпраця має на меті проведення спільних досліджень та розробки високоякісної продукції. 

Краща якість

Краща якість

У виробництві продукції ми використовуємо передові технології, що дозволяє нам виготовляти кожну деталь з використанням найновіших розробок.

Такий підхід дозволяє нам забезпечити високу якість нашої продукції, оптимальну продуктивність, ціну та забезпечити наших клієнтів передовими та інноваційними рішеннями у сфері технологій.У світі, де все підпорядковане людині, кожен має велике значення і ми, в свою чергу, не можемо ігнорувати цю принципову істину. Тому у нашому підході до виробництва електротранспорту YADEA, завжди ставимо здоров'я водіїв, пасажирів та навколишній світ на перше місце. Це спрямовує нашу діяльність і ми залишатимемося відданими цьому принципу і надалі. Кожна частина нашої продукції служить для забезпечення безпеки та комфорту користувачів, що підкреслює наше визначення як бренду YADEA.