Каталог

Предпусковий підігрівач двигуна Лунфей - LF BROS

Предпусковий підігрівач двигуна Лунфей, важливе

Лунфей - бренд, що зарекомендував себе, як якісний виробник устаткування для полегшення експлуатації авто. Підігрівачі двигунів авто Lunfei Bros, користуються популярністю у всьому світі.

Предпусковий підігрівач на 12в

Предпусковий підігрівач на 220в

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Предпусковий підігрівач двигуна ЛунфейЛунфей всередині

Найпопулярнійши бренд, що зарекомендував себе як надійний виробник підігрівачів охолоджувальної рідини авто (тосолу).

Основні принципи роботи передпускового підігрівача (LF Bros):

  1. Підігрівач двигуна від Лунфей містить нагрівальний елемент, який використовує електричний струм для генерації тепла. Найпоширеніше використовуються електричні нагрівальні стержні або спіралі.

  2. Під час його роботи тепло передається до охолоджувальної рідини, яка циркулює через систему охолодження двигуна. Це допомагає підняти температуру рідини (тосолу) та блоку циліндрів.

  3. Вища температура охолоджувальної рідини також допомагає знизити в'язкість моторної оливи, що полегшує її розподіл і змащення рухомих деталей в двигуні при холодних умовах.

  4. Запуск двигуна, який був передньо обігрітий, зазвичай відбувається легше і швидше, оскільки тепло полегшує іонізацію палива та забезпечує стабільний запал в циліндрах.

  5. Передпусковий підігрівач Лунфей допомагає зменшити знос двигуна під час холодних запусків, оскільки робота при низьких температурах може бути особливо неприйнятна для деталей.