×
Я забув пароль?
×
×
Уввійти в отобистий кабинет
×
Знижка
(098) 211-35-51
Контакти магазину
(098) 211-35-51

mangus2011

mangus2011@gmail.com

склад Іршанськ Гулія 10а
раніше офіс - м.Київ, Вінниця, Пр.Юності 18
[email protected]
ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Перерва: 13: 00 - 14:00
Cб: 9:00 - 14:00
Нд: Вихідний

Вам
зателефонувати

Так все таки, замша чи шкіра

Яке краще взуття: замшеве або шкіряне, а може зовсім нубук? Це питання, напевно, задає кожен собі перед покупкою нової, модної пари. У даній статті, ми постараємося описати і знайти позитивні і негативні моменти при носінні того чи іншого матеріалу. Обов'язково подивіться нашу колекцію модного зимового взуття 2015 року, каталог зима.

Перед тим, як ми розповімо про переваги кожного з цих матеріалів, ми повинні зрозуміти, що собою являє кожен з них.

Отже, шкіра. Шкіра - це натуральний матеріал у виробництві взуття. Як правило, використовується свиняча, ялівки, кози і шкіра вівці. Також, є популярні і екзотичні варіанти: крокодил, страус і т.д. Хочеться так само додати, що чим екзотичніше тварина, тим дорожче коштує сама шкіра.

Замша - це шкіра, що отримується зі шкур оленя або вівці, шляхом жирового дублення. У зв'язку з унікальною і особливою будовою шкіри даних тварин, хороша замша може бути виготовлена тільки з даних порід. В наш час дуже поширений замінник цього виду шкіри, називається він велюром. Недосвідчений покупець навряд чи знайде різницю між натуральним матеріалом і замінником.

У кожного з цих матеріалів є свої переваги. Нижче ми розглянемо основні з них.

Замша переваги:

 1. Дуже багато виглядає;
 2. Легка;
 3. М'яка.

Замша недоліки:

 1. Вимагає великої уваги до себе;
 2. Швидко брудниться;
 3. При намоканні не дихає.

Матеріал шкіра, вважається більш зручним і щоденним:

Шкіра переваги:

 1. Натуральна шкіра - легко доглядати;
 2. Не боїться пилу;
 3. Довговічна.

Шкіра недоліки:

 1. При намоканні, втрачає форму;
 2. Важка;
 3. Буває жорсткою.

Як Ви можете побачити, кожен з цих матеріалів, має свої плюси і мінуси. Перед покупкою моделі і вибором матеріалів Ви повинні враховувати той момент, де і як Ви плануєте її носити. З вище представлених пропозицій, видно, що замшеве взуття не є щоденним, вимагає багато уваги до себе. Але за таку турботу Ви отримуєте шикарний вид. Шкіра більш щоденна, більш практична на кожен день. Буває різних кольорів, при правильному догляді служить значно довше, ніж замша.

Вибираючи взуттєвий матеріал, пам'ятайте, що для кожного з них, прийнятні особливі умови носіння і догляду. Доглядайте за Вашою парою і вона прослужить Вам довгі роки.


відгуки
Написати відгук +